Książka prezentem dla męża

Książka zawsze jest uniwersalnym prezentem dla bliskiej osoby-dla każdego znajdzie się taka, która swą tematyką zainteresuje nawet tego, kto zarzeka się, że nie ma czasu na czytanie. Może się także okazać, że będzie wymarzony prezent dla męża na święta (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/oryginalne-prezenty-na-swieta-dla-niego)!

Męskie tematy w literaturze

Bogaty rynek literatury popularnej oferuje nam najrozmaitsze pozycje. Jedną z nich, typowo męską będzie literatura motoryzacyjna. Mąż jest amatorem zabytkowych motocykli? A może oldtimerów? A może fascynuje się ukochaną marką pojazdów? Dla każdego z nich znajdzie się album z całym przekrojem motocykli, samochodów i innych pojazdów-również rolniczych. Wydaje się także co raz więcej książek autorstwa znanych kierowców, influencerów i youtuberów-między innymi Sebastiana Kraszewskiego, znanego jako Kickster, Michała “michu” Jesionowskiego, Bena Collinsa lub też Jeremy’ego Clarksona.

literatura sportowa

Fan sportu także znajdzie coś dla siebie. Biografie sportowców są ciekawe, ale także mogą motywować do odnalezienia pasji, motywacji, by stawać się coraz lepszym. Dostępnych jest także wiele poradników do każdej dyscypliny sportu z praktycznymi wskazówkami, planami treningowymi oraz odpowiednią dawką motywacji.

Literatura historyczna

Mąż ciekawy historii naszego kraju, ale też świata ucieszy się z serii “Historia bez cenzury” autorstwa Wojciecha Drewniaka, prowadzącego także kanał na platformie Youtube o takim samym tytule. Historyk, który swym niecodziennym i z pewnością nieakademickim sposobem opowiada o zamierzchłych czasach zaciekawił już naszymi dziejami nie jednego mężczyznę. Dotychczas wydał on 6 tomów tej serii, każda poświęcona innej epoce.

Hobby i majsterkowanie

Każdy mężczyzna lubi także czasem pomajsterkować. Nie ważne, czy jest to naprawianie rowerów, pojazdów mechanicznych, stolarstwo, kowalstwo artystyczne czy też elektronika, jest fanem roślinności lub robotyki-znajdzie się pozycja, która zadowoli nawet bardzo znającego się na swoim hobby faceta. A może znajdzie swoje niecodzienne hobby, które odmieni jego życie?